Znanje za zdravje

Projekt Znanje za zdravje smo pripravili ob vsebinski in finančni podpori Mestne Občine Ljubljana in v sodelovanju s šolo. Ker vemo, kako pomembno je preprečiti, smo se v Društvu Sinergija Ljubljana odločili za projekt v katerem bomo starše in družine mladostnikov pomagali ozavestiti in informirati v zvezi s čimveč tveganji, ki obstajajo pri njihovem mladostniku  za razvoj zasvojenosti. 

Zasvojenost, bodisi kemična ali nekemična, prizadane celotno družino! A že preden oseba postane zasvojena, je mnogo dejavnikov, ravno v družini, ki kažejo na to, da obstaja tveganje za razvoj zasvojenosti pri tej osebi.

V ta namen smo pripravili forum za starše in družine otrok in mladostnikov. V forumu nam lahko zaupate kakršnokoli svojo dilemo ali zastavite vprašanje, ki vas pesti v zvezi z vašim otrokom ali odraščajočim  mladostnikom. Strokovnjakinja vam bo odgovorila že naslednji dan! Stran, kjer se forum nahaja najdete na zavihku: Forum za starše