Forum za starše in družine

Forum za starše in družine

Dragi starši! Dobrodošli na forumu Društva Sinergija Ljubljana!

Vaša moderatorka in strokovnjakinja, ki bo v forumu odgovarjala na vaša vprašanja je mag.Klementina Samboličmagistra zakonske in družinske terapije, univerzitetna diplomirana socialna delavka, ter profesorica razrednega pouka. Za sabo ima  20 let bogatih strokovnih delovnih izkušenj z otroci, ter družinami. 

 Udeležba na forumu je popolnoma anonimna! Zaradi zagotavljanja varnosti na spletu pa vas prosimo, da se na forumu najprej  registrirate kot nov uporabnik in sledite registracijskemu postopku. Ob vsakem naslednjem vstopu pa se zgolj logirate (log in).

Vabljeni, da nam zaupate vašo skrb in strokovnjakinjo vprašate kar vas bremeni v zvezi z vašim otrokom ali mladostnikom! 

Odgovor preverite že naslednji delovni dan!