Forum za starše in družine

Forum za starše in družine

Dragi starši! Dobrodošli na forumu Društva Sinergija Ljubljana!

Vaša moderatorka in strokovnjakinja, ki bo v forumu odgovarjala na vaša vprašanja je mag.Klementina Samboličmagistra zakonske in družinske terapije, univerzitetna diplomirana socialna delavka, ter profesorica razrednega pouka. Za sabo ima  20 let bogatih strokovnih delovnih izkušenj z otroci, ter družinami. 

 Udeležba na forumu je popolnoma anonimna! Zaradi zagotavljanja varnosti na spletu pa vas prosimo, da se na forumu najprej registrirate kot nov uporabnik (na pod-zavihku: Registrirajte se), sledite registracijskemu postopku, nato pa še vpišete v podzavihku: Vpišite se. Preko tega lahko na forum vstopate vsakič naslednjič.

Vabljeni, da nam zaupate vašo skrb in strokovnjakinjo vprašate kar vas bremeni v zvezi z vašim otrokom ali mladostnikom! 

Odgovor preverite že naslednji delovni dan!